Психологічна служба

 

Корисні посилання

Ти як? Всеукраїнська програма ментального здоров’я за ініціативою Олени Зеленської

Коло сім’Ї

Академія психічного здоров’я

Академія батьківства

Академія стійкості

Наші видання

Інфоресурси  фахівцям

Відеоресурс

Психологічна допомога в час війни

 

Мультфільм «Мобільні – це класно»

Смартфон – один з найкорисніших винаходів людства. За допомогою цього ґаджета можна вирішити безліч проблем: вчасно прокинутися, згадати про важливі справи, зорієнтуватися на незнайомій місцевості, поспілкуватися з друзями та багато іншого.

Водночас уся корисна багатофункціональність може спровокувати виникнення залежності (ігроманію, безцільний серфінг в інтернеті, витіснення реального життя віртуальним у соцмережах та інше).

 

 

Мультфільм «Історія двох пар»

Кожен прагне знайти свою «другу половинку» та мріє про романтичні стосунки, в яких є кохання, взаємоповага та спільні інтереси. Що відбувається, коли інтереси в парі різняться? Як смартфон може стати на заваді нормальному спілкуванню?

У мультфільмі йдеться про енергійного хлопця, який закохався у вродливу дівчину. Однак, попри його спроби привернути увагу дівчини і здивувати її романтичними побаченнями, – все було марно. Усю свою увагу вона зосереджувала лише на ґаджеті.

Мультфільм «Ти також заблукав у цьому світі, як і я?»

Змістовна анімація яскраво зображує, як сучасне суспільство руйнує своє життя, зловживаючи технологіями.

У мультфільмі демонструються різноманітні життєві ситуації, в яких учасники мали б жваво спілкуватися чи допомагати один одному. Насправді ж, ніхто нічого не помічає навкруги, втупившись у власний смартфон, а пріоритети кожного жахають своєю примітивністю – зробити вдале селфі, отримати більше лайків та спіймати більше Пікачу.

Мультфільм «Залежність від соціальних медіа»

Здавалося б, смартфони, обладнані безліччю додатків, мають береже наш час, а насправді вони викликають залежність. Соціальні мережі мають об’єднувати людей, проте часто стають на заваді звичайному спілкуванню.

3D-анімація «Приклеєний»

Усі діти обожнюють гратися. Для них це не просто забавка, а й спосіб пізнання навколишнього світу. А що відбувається, коли дитина більшість часу проводить, граючись у комп’ютерні ігри? Які загрозливі наслідки для психіки дитини може мати віртуальне середовище?

3D-анімація «Смартфонозалежність»

Сучасні смартфони, які мають добре розвинений функціонал, усе частіше забирають усю увагу людей, які втрачають пильність і контроль над тим, що відбувається навколо. Це, у свою чергу, може становить загрозу життю власників ґаджетів, а також життю та здоров’ю оточуючих.

Мультфільм «Технології та родина»

Через стрімкий ритм сучасного життя більшість родин збирається разом, у кращому випадку, тільки ввечері. Це той час, коли можна поспілкуватися і просто побути разом. Однак це не завжди вдається, якщо кожен перебуває на «своїй хвилі».




Психічне здоров’я: що це таке та як про нього піклуватись

Як ваше психічне здоров’я?

Це ОК бути не ОК, просто інколи нам потрібна допомога, щоб із цим впоратись – дружнє плече або консультація спеціаліста. Не існує термометра, щоби виміряти, наскільки в порядку наше психічне здоров’я. Але існує анкета самодіагностики, яка може допомогти вам зрозуміти проблеми, які ви можете мати. Її питання спрямовані у першу чергу на виявлення ознак депресії та генералізованого тривожного розладу, але вони також допомагають виявити ознаки інших станів. Оскільки цей опитувальник спирається лише на ваші особисті відповіді, будь який позитивний результат має підтвердити фахівець.

Анкета для самоперевірки


 

Всесвітній день психічного здоров’я

10 жовтня відзначають Всесвітній день психічного здоров’я. 

Психічне здоров’я — це рівень психологічного добробуту, який визначається не тільки відсутністю психічних захворювань, а й низкою соціально-економічних, біологічних і тих, що стосуються навколишнього середовища, чинників.

Погане психічне здоров’я пов’язане також з швидкими соціальними змінамистресовими умовамигендерною дискримінацієюсоціальним відчуженнямнездоровим способом життяфізичною хворобою, а також з порушеннями прав людини.

Переглянути буклет

 

Також пропонуємо відвідати веб-сайт проєкту “MENTAL HEALTH FOR UKRAINE (MH4U)” та переглянути інформаційні матеріали:

Профорієнтація

профорієнтація

 

Алгоритм професійного самовизначення  Детальніше

 


війна

Як пережити війну   Детальніше 

  


зно

Підготовка до ЗНО  Детальніше 

  


Адаптація

адаптація

 Адаптація першокласників та п’ятикласників Детальніше

Поради батькам першокласників Детальніше


Толерантність

images

Як допомогти дитині Детальніше 


Насильство

насильство

Допоможіть зупинити насильство над дітьми   – Відео

Проти насильства в сім’ї   – Відео


Булінг

булінг

 

Шкільний булінг  Детальніше

Як допомогти дитині, яка стала жертвою булінгу Детальніше

Що робити, якщо ваша дитина – агресор Детальніше

Як допомогти дитині, яка стала жертвою кібербулінгу Детальніше 

Як батькам і школі запобігти булінгу Детальніше 


Агресивність

агресія

Агресивність, способи її подолання   Детальніше 

Антиагресія  Відео


Безпека дітей в Інтернеті. Про що треба знати дітям і дорослим.  Детальніше

Clique Click-UKR