Нагачівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів >
Новини >
Наші досягнення >
Наші учні взяли активну участь у конкурсі творчості Лесі Українки «Хто любить українське слово» та були відзначені подяками за свою старанність, творчість і любов до рідного слова.Урочисте вручення нагород відбулося під час фестивалю «Українка Fest» на мальовничому березі Яворівського моря. Це була чудова нагода ще раз доторкнутися до творчої спадщини великої української поетеси, відчути силу українського слова та гордість за наших талановитих дітей.Вітаємо учасників і бажаємо їм нових творчих звершень!«Ні! Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає». — Леся Українка
Новини