Наші досягнення

І знову чергова перемога!!!

17-18 лютого 2024 року учениця 10-А класу Гула Олена( вчитель Борис О.М.) успішно представила Яворівський район у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, де здобула призове ІІІ місце. Пишаємося перемогою Оленки та бажаємо у майбутньому ще більше досягнень у житті. Нехай щастить!

Безпечна країна!

Вітаємо учнів 5 – их класів, які долучилися до відзначення другого етапу Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху “Безпечна країна”. Здобувачі освіти взяли участь в інтерактивному онлайн – квесті. Цей захід для дітей – чудовий інструмент позакласної та виховної роботи, можливість не тільки поглибити знання, а й сформувати практичні навички в різних ситуаціях під час виконання […]

Вітаємо!!! І знову успіх! Гула Олена, учениця 10-А класу нашого закладу, здобула ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (вчитель Борис Оксана Миронівна).

Згодом Оленка буде представляти Яворівський район у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади. Бажаємо нових досягнень.

1-3 листопада 2023 року відбувся ІІ етап фестивалю-конкурсу мистецтв «Сурми звитяги».Вітаємо учнів нашого закладу ,які здобули призові місця:

Онацько Катерину (ученицю 9-Б класу ) – III місце; Дует у складі Сайко Софії (учениці 3-А класу) та Сайко Христини(учениці 2-А класу) – III місце. Вчитель – Гіщак І.І. у номінації «Живописна композиція»: І вікова категорія: ІІ місце – Альмес Олександра, учениця 4 класу(керівник Полух М. В.) ІІІ місце – Лагуняк Роман, учень  4 класу […]

27 квітня 2023 року на Яворівському стадіоні іменіЄ.Смука відбулися змагання з легкої атлетики серед шкіл Яворівської ТГ.Учениця 9-Б класу нашого закладу Семен Анна стала чемпіоном Яворівської громади в змаганнях з бігу на дистанції 200 м.Вітаємо!Бажаємо нових перемог у житті!